مرور رده

بک‌لینک رایگان

بک‌لینک رایگان که در این بخش قرار می گیرد برگرفته از بهترین و قدرتمندترین وبسایت‌های ایرانی و خارجی هستند که با استفاده از ابزارهای پیشرفته وبسایتهای سئوموز و آلکسا بررسی، گزینش و طبقه بندی شده اند.

همه بک لینک ها دارای بالاترین اتوریتی سایت و دامنه و در عین حال دارای کمترین نرخ اسپم هستند. این لینک ها اکثرا فالو بوده و گزینشی از برترین بک لینک های وبسایتهای بزرگ هستند.

استفاده از این بک لینک ها سریعترین و بهترین تاثیرات را برای وبسایت شما خواهد داشت. ناگفته نماند که دیگر وبسایت ها این بک لینک ها را بصورت پولی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند اما در سئوتم می‌توانید بصورت رایگان از این لینک‌ها بهره ببرید.

لینک سازی یا ایجاد لینک را میتوان مهمترین و پرطرفدارترین بخش سئو دانست. ما در سئوتم با ارائه بک لینک رایگان پا را فراتر گذاشته و سعی در کسب رضایت هر چه بیشتر کاربران سایت داریم.

بک لینک ها لینکهای ما در دیگر سایتها هستند که با افزایش بک لینک های با کیفیت ، رتبه وبسایت ما افزایش خواهد یافت.

از نکات مهم در زمینه ساخت بک لینک اینست که لینک ها باید در سایتهای با کیفیت و دارای رتبه بالا ساخته شوند تا سبب افزایش رتبه وبسایت ما شوند.

بالطبع ساخت بک‌لینک رایگان در سایتهای ضعیف و دارای رتبه پایین ما را به قعر نتایج جستجو خواهد برد و روند رو به رشد سایت را کند خواهد کرد.

ما در بخش بک لینک رایگان سایت سئوتم لینک هایی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم که کاملا تست شده و دارای کیفیت بالا هستند. این لینکها توسط بسیاری از دیگر وبسایتهای ایرانی نیز استفاده شده و رتبه آنها را افزایش داده اند.

بک لینک های رایگان بصورت هفتگی و در روزهای مشخصی ارائه خواهد شد. چرا که ارسال و ساخت یکباره بک لینک ها امری مشکوک و خطرناک است. پس به همین دلیل ما نیز لینک ها را در فواصل زمانی مشخصی ارائه خواهیم نمود تا کمکی باشیم در زمینه روند رو به رشد سایت شما.